Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features.‎ just login to your account and enjoy .‎.‎.‎

<none>

به پایگاه اطلاع‌رسانی «مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور» خوش‌آمدید!
جهت عضویت اینجا کلیک نمایید.

حریم خصوصی کاربران

شما اینجا هستید

اطلاعات خصوصی

در این تارنما اطلاعات شخصی مراجعه کننده‌گان دریافت، جمعآوری و ذخیره نخواهد شد. شایان ذکر است برخی اطلاعات، به هنگام بازدید از هر پایگاهی بصورت خودکار در اختیار پایگاه مربوطه قرارمی‌گیرد ودر این پایگاه بمنظوربرقراری امکان  ارائه آمار در راستای خدمت رسانی بهتر ذخیره خواهند شد. این اطلاعات بشرح زیر می‌باشند:

  • اطلاعاتی درباره نشانیIP رایانه شما  (نشانیIP عددی است که بطور خودکار از سوی شکرت ارائه دهنده خدمات اینترنت، زمانی که شما وارد شبکه وب می‌شوید به رایانه شما تخصیص داده می شود).
  • نشانی تارنمایی که از طریق آن وارد سایت ما شده اید برای مثال؛ «nrisp.ac.ir»
  • تاریخ و زمانی که شما وارد تارنمای ما می‌شوید و مدت زمانی که در تارنما حضور دارید.
  • نام و نسخه سیستم‌عامل و مرورگر رایانه شما. به عنوان مثال: «GNU-Linux/Firefox» این اطلاعات به طورخودکار ازطریق مرورگر شما منتقل می‌شود.
  • علاوه بر اطلاعات خصوصی در بعضی از قسمت‌های پایگاه نظیر نظرسنجی اطلاعاتی که شما در آن وارد می‌کنید برای بهبود عملکرد سایت بکار می‌رود. این اطلاعات به صورت بی نام در اختیار مدیران قرار می‌گیرد و با اطلاعات شخصی متفاوت می‌باشد.

ما در این اطلاعات با چه کسانی سهیم هستیم؟

تمامی اطلاعات مذکور، بجز در موارد بررسی‌های قانونی از سوی مراجع ضیصلاح بهمراه حکم قضایی، در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

پیوند به پایگاه‌های دیگر

با عنایت به این امر که پیوندهای زیادی از پایگاه‌ اینترنتی نهادها، موسسات و سازمان‌های دیگر در بخش‌های مختلف این پایگاه اعم از قسمت ارائه مرجع محتوی، پیوند‌های مرتبط و غیره بکاربرده شده است. بدیهست از این پایگاه خارج و مشمول حقوق و قوانین حاکم بر پایگاه مورد نظر شده اید.

 

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور کانون تفکر در زمینه سیاست‌پژوهی و سیاست‌سازی علم، پژوهش و فناوری در سطح ملی.

خبرنامه الکترونیک

ارتباط با ما