Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features.‎ just login to your account and enjoy .‎.‎.‎

<none>

به پایگاه اطلاع‌رسانی «مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور» خوش‌آمدید!
جهت عضویت اینجا کلیک نمایید.

آگاهی فناوری، دیده بانی فناوری و فن کاوی

شما اینجا هستید

پدیدآورنده(ها): 
فرزانه میر شاه ولایتی، فرهاد نظری زاده
ناشر: 
مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور
سال انتشار: 
۱۳۹۲
شابک: 
۹۷۸-۹۶۴-۸۰۴۱-۵۸-۳
تعداد صفحات: 
۲۸۶صفحه
قیمت: 
۱۳۰۰۰تومان

در دهه های اخیر فنّاوری در همه ابعاد پیشرفت سریع و نفوذ قابل توجهی در زندگی انسان ها داشته، و نقش مهمی در جوامع بشری ایفا کرده است. از همین رو، فنّاوری به یک پدیده مهم و کلیدی برای جوامع تبدیل شده است و شناسایی و رصد تغییرات آن را ضروری ساخته است. در واقع، عرصة علم و فنّاوری پهنة گسترده و عمیقی است که به سبب پویایی و ویژگی انباشت دانش، روز به روز بر حجم غنای آن افزوده می شود. از این رو، رقابتی شدید و پیچیده تر از گذشته برای دستیابی به اطلاعات فنّاوری های مختلف تجاری، دفاعی و امنیتی به وجود آمده است و تغییر و تحولات فنّاوری به شدّت مورد توجه محققان و سیاست گذاران ذی ربط در حوزه های دفاعی و غیر دفاعی قرار گرفته است.کتب حاضر نتیجه پژوهشی است که در زمینة دیده بانی فنّاوری و فن کاوی انجام شده و با حمایت « مرکز آینده پژوهی علوم و فنّاوری های دفاعی» بخش های عمومی و قابل انتشار آن از این طریق در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت این کتاب می‌توانند با مرکز نشر چاپار شماره تلفن ۸۸۸۹۹۶۸۰ تماس حاصل نمایند.

تصویر جلد: 

درج دیدگاه

مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور کانون تفکر در زمینه سیاست‌پژوهی و سیاست‌سازی علم، پژوهش و فناوری در سطح ملی.

خبرنامه الکترونیک

ارتباط با ما